Descriere
Serviciilor de reparație curentă a pereților și tavanelor în subdiviziunile dislocate în or. Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:04:39
Ultima modificare
16.06.2025 15:05:38
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
86,095.56
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -