Descriere
Echipamente și accesorii de laborator din cadrul proiectului CLEANWATER (GA 101131382) din programul Orizont EUROPA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. UNIVERSITATEA DE STAT DIN MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
2011,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici nr.60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 14:57:59
Ultima modificare
16.06.2025 15:06:41
MTender ID
Cod CPV
38300000-8
-
Instrumente de măsurare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
83,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -