Descriere
servicii de mentenanta preventiva a SIA PPM
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA
Codul fiscal/IDNO
1006601001023
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecsandri Vasile nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Dontova-Lis
Telefonul de contact
022227809
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 14:53:22
Ultima modificare
16.06.2025 15:06:35
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
67,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -