Descriere
Lucrări de montaj
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA DIN OR. UNGHENI
Codul fiscal/IDNO
1007609001831
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Stefan cel Mare nr.149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 14:25:07
Ultima modificare
16.06.2025 14:36:17
MTender ID
Cod CPV
45250000-4
-
Lucrări de construcţii de uzine, de exploatări miniere şi de uzine de fabricaţie şi de construcţii pentru industria petrolului şi a gazului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,499.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -