Descriere
Hrană pentru alimentarea animalelor pentru trimestru II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 13:48:39
Ultima modificare
16.06.2025 13:50:16
MTender ID
Cod CPV
15700000-5
-
Furaje
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,977.25
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -