Descriere
Lucrari de reparatii capitale ale instalatiilor de transmisie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Prajila
Codul fiscal/IDNO
1007601003460
Adresa
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:17:15
Ultima modificare
16.06.2025 10:18:31
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
112,906.09
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -