Descriere
MEDICAMENTE SI ARTICOLE PARAFARMACEUTICE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Academia ,,Ștefan cel Mare” a MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000691
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi 21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:08:39
Ultima modificare
16.06.2025 14:40:26
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
66,664.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -