Descriere
Diriginte de santier la lucrarile de reparatie la caminul cultural Otac
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMĂRIA SATULUI OTAC
Codul fiscal/IDNO
1007601005475
Adresa
5426,
MOLDOVA,
s.Otac,
Rezina,
s Otac
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:07:25
Ultima modificare
16.06.2025 10:10:59
MTender ID
Cod CPV
45100000-8
-
Lucrări de pregătire a şantierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,636.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -