Descriere
Procurarea materialelor de construcție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI MIHAILENI
Codul fiscal/IDNO
1007601003138
Adresa
5626,
MOLDOVA,
s.Mihăileni (r-l Rîşcani),
Rîşcani,
Stefan Cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:05:58
Ultima modificare
16.06.2025 10:11:37
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,416.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -