Descriere
Servicii de examinare medicală
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. TELERADIO-MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1004600050558
Adresa
2048,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miorita nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Braga-Mîţă
Telefonul de contact
068482641
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:05:16
Ultima modificare
16.06.2025 10:08:47
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,086.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2024 -
01 decembrie 2024 -