Descriere
Procurarea altor materiale conf.fact.EAY 000344596 din 10.06.25
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL MILITAR TERITORIAL EDINET
Codul fiscal/IDNO
1006601002503
Adresa
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Valentin Rosca nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:04:10
Ultima modificare
16.06.2025 10:04:10
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
162.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -