Descriere
Servicii de elaborare a dosarului pentru cererea de finanțare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CARACUSENII VECHI
Codul fiscal/IDNO
1007601009185
Adresa
4718,
MOLDOVA,
s.Caracuşenii Vechi,
Briceni,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:03:50
Ultima modificare
16.06.2025 10:07:36
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -