Descriere
Закупка медикаментов
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUNICIPIULUI CEADIR-LUNGA
Codul fiscal/IDNO
1007601004434
Adresa
6100,
MOLDOVA,
mun.Ceadîr-Lunga,
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.91
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:02:16
Ultima modificare
16.06.2025 10:26:01
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,238.30
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -