Descriere
Procurarea materialilor de construcție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SUMNA
Codul fiscal/IDNO
1007601002946
Adresa
5640,
MOLDOVA,
s.Şumna,
Rîşcani,
Sumna
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:53:55
Ultima modificare
16.06.2025 10:11:30
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
266.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -