Descriere
Achizitionarea produselor alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Prajila
Codul fiscal/IDNO
1007601003460
Adresa
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:53:33
Ultima modificare
16.06.2025 09:54:46
MTender ID
Cod CPV
15600000-4
-
Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,745.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -