Descriere
Rafturi metalice moduline pentru arhiva SR Căușeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P.S.R. Causeni ANA SI ALEXANDRU
Codul fiscal/IDNO
1003608150033
Adresa
4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Iu. Gagarin nr.54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:53:26
Ultima modificare
16.06.2025 09:53:26
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
59,085.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -