Descriere
servicii de locatiune
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA
Codul fiscal/IDNO
1006601001023
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecsandri Vasile nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Dontova-Lis
Telefonul de contact
022227809
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:49:08
Ultima modificare
16.06.2025 09:56:09
MTender ID
Cod CPV
70310000-7
-
Servicii de închiriere sau de vânzare de imobile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
29,613.27
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -