Descriere
Закупка гостиничных услуг для празднования «Хедерлез»
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUNICIPIULUI CEADIR-LUNGA
Codul fiscal/IDNO
1007601004434
Adresa
6100,
MOLDOVA,
mun.Ceadîr-Lunga,
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.91
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:38:59
Ultima modificare
16.06.2025 09:41:31
MTender ID
Cod CPV
55100000-1
-
Servicii hoteliere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -