Descriere
Fructe și legume sezoniere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI FALESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601002094
Adresa
5903,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Stefan cel Mare și Sfânt nr.73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:37:27
Ultima modificare
16.06.2025 09:52:19
MTender ID
Cod CPV
03220000-9
-
Legume, fructe şi fructe cu coajă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
131,583.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -