Descriere
Servicii de spălătorie auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL NATIONAL PENTRU ASISTENTA JURIDICA GARANTATA DE ST
Codul fiscal/IDNO
1008601000709
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Russo Alecu nr.1 bl.A of.94
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:33:19
Ultima modificare
16.06.2025 09:33:19
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,840.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2025 -
01 decembrie 2025 -