Descriere
Achiziţionarea echipamentului de bucătărie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603004505
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:28:21
Ultima modificare
16.06.2025 09:39:45
MTender ID
Cod CPV
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,017.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -