Descriere
Autovehicule
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. SPITALUL RAIONAL LEOVA
Codul fiscal/IDNO
1003605150283
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Stefan cel Mare nr.63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:28:17
Ultima modificare
16.06.2025 09:39:35
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
444,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -