Descriere
Achizitionarea produselor alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Prajila
Codul fiscal/IDNO
1007601003460
Adresa
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:27:17
Ultima modificare
16.06.2025 09:29:34
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,198.40
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -