Descriere
Achizitionarea produselor alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Prajila
Codul fiscal/IDNO
1007601003460
Adresa
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:22:37
Ultima modificare
16.06.2025 09:23:46
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
61,424.58
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -