Descriere
Rechizite si consumabile de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COROPCENI
Codul fiscal/IDNO
1007601001938
Adresa
5838,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
Independenței 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:19:56
Ultima modificare
16.06.2025 09:26:54
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
254.99
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -