Descriere
Procurarea produselor alimentare (lactate) pentru Gradinita cresa Steluta din satul Mateuti raionul Rezina
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004593
Adresa
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:19:41
Ultima modificare
16.06.2025 09:24:49
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
226.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -