Descriere
Ușe Rulou.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul18Branesti
Codul fiscal/IDNO
1007601000458
Adresa
MD-3515,
MOLDOVA,
s.Brăneşti,
Orhei,
Branesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:08:55
Ultima modificare
25.06.2025 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
29,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -