Descriere
cartofi,fructe si legume
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI CARACUI
Codul fiscal/IDNO
1007601005981
Adresa
3419,
MOLDOVA,
s.Caracui,
Hînceşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anatolie Dubceac
Telefonul de contact
026931-2-36
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:06:42
Ultima modificare
16.06.2025 09:13:41
MTender ID
Cod CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,149.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -