Descriere
Servicii privind examinarea stării fitosanitare a vegetației forestiere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Codul fiscal/IDNO
1007601001053
Adresa
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 17:08:22
Ultima modificare
15.06.2025 17:14:30
MTender ID
Cod CPV
77200000-2
-
Servicii pentru silvicultură
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,005.25
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -