Descriere
Servicii de proiectare Reconstructia unui sector de strada cu L=1,1 km
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Codul fiscal/IDNO
1007601009211
Adresa
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 16:55:07
Ultima modificare
15.06.2025 16:58:49
MTender ID
Cod CPV
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
147,919.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -