Descriere
produse de curatenie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MOLESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601011054
Adresa
6820,
MOLDOVA,
s.Moleşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
Indepententei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 10:42:14
Ultima modificare
15.06.2025 10:47:18
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
254.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -