Descriere
rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MOLESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601011054
Adresa
6820,
MOLDOVA,
s.Moleşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
Indepententei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 10:29:45
Ultima modificare
15.06.2025 10:34:13
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
563.08
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -