Descriere
Achizitionarea produselor petroliere pentru anul 2025
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 19:01:02
Ultima modificare
14.06.2025 19:05:39
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
125,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -