Descriere
Servicii de electricitate demontare/montare contor la energia electrica si verifi. metrolo. la sed primariei or.CAUSENI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 17:35:07
Ultima modificare
14.06.2025 17:37:34
MTender ID
Cod CPV
51100000-3
-
Servicii de instalare a echipamentului electric şi mecanic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -