Descriere
Servicii de prospectiuni geotehnice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.SLOBOZIA MARE
Codul fiscal/IDNO
1007601007044
Adresa
5320,
MOLDOVA,
s.Slobozia Mare,
Cahul,
Ulita Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentina Carastan
Telefonul de contact
067217989
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 17:02:07
Ultima modificare
14.06.2025 17:05:28
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
32,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -