Descriere
Testare tehnica auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.SLOBOZIA MARE
Codul fiscal/IDNO
1007601007044
Adresa
5320,
MOLDOVA,
s.Slobozia Mare,
Cahul,
Ulita Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentina Carastan
Telefonul de contact
067217989
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 12:06:59
Ultima modificare
14.06.2025 12:09:43
MTender ID
Cod CPV
71630000-3
-
Servicii de inspecţie şi testare tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -