Descriere
Elaborarea Planului Urbanistic General al primăriei Oxentea,raionul Dubăsari
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Oxentea
Codul fiscal/IDNO
1007601008421
Adresa
4578,
MOLDOVA,
s.Oxentea,
Dubăsari,
S.Oxentea R.Dubasari
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 17:08:10
Ultima modificare
13.06.2025 17:19:06
MTender ID
Cod CPV
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
613,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -