Descriere
Consumul energiei electrice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Codul fiscal/IDNO
1007601003758
Adresa
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:38:51
Ultima modificare
23.06.2025 11:32:47
MTender ID
Cod CPV
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
28,355.60
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -