Descriere
lucrari de reparatie la Caminul Cultural Ursoaia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003703
Adresa
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:33:19
Ultima modificare
13.06.2025 16:35:43
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
198,759.55
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -