Descriere
Lucrări de reparație capitală a încăperilor didactice, din cadrul Academiei Militare a Forțelor Armate, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:32:49
Ultima modificare
17.06.2025 22:26:03
MTender ID
Cod CPV
45450000-6
-
Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -