Descriere
Deservirea rețelei de calculatoare trim.III
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SUMNA
Codul fiscal/IDNO
1007601002946
Adresa
5640,
MOLDOVA,
s.Şumna,
Rîşcani,
Sumna
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:24:35
Ultima modificare
13.06.2025 16:28:59
MTender ID
Cod CPV
72100000-6
-
Servicii de consultanţă pentru hardware
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
375.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -