Descriere
piese deschimb
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI HORESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601009521
Adresa
6816,
MOLDOVA,
s.Horeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
Stefan cel Mare 136
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:22:34
Ultima modificare
13.06.2025 16:27:51
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,637.60
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -