Descriere
Achiziționarea produselor alimentare pentru semestru II anul 2025 pentru copiii Grădiniței de copii nr.193, or.Vatra, mun.Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria orașului Vatra
Codul fiscal/IDNO
1007601009554
Adresa
MD-2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
strada Ștefan Vodă, nr. 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:17:39
Ultima modificare
13.06.2025 16:17:39
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
525,050.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -