Descriere
Achizitionarea apei in butelii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Prajila
Codul fiscal/IDNO
1007601003460
Adresa
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:04:40
Ultima modificare
13.06.2025 16:07:06
MTender ID
Cod CPV
15900000-7
-
Băuturi, tutun şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,502.42
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -