Descriere
procurarea mobilei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ANENII NOI PRIMARIA
Codul fiscal/IDNO
1007601010231
Adresa
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
A. Suvorov nr.6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:04:23
Ultima modificare
13.06.2025 16:06:46
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -