Descriere
Materiale de construcţii şi articole conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI DRASLICENI
Codul fiscal/IDNO
1007601010242
Adresa
4821,
MOLDOVA,
s.Drăsliceni,
Criuleni,
S.Drasliceni R. Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:03:37
Ultima modificare
13.06.2025 16:07:31
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,569.25
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -