Descriere
Servicii de telefonie fixă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CANTEMIR
Codul fiscal/IDNO
1007601007125
Adresa
7300,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Trandafirilor nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:03:13
Ultima modificare
13.06.2025 16:05:31
MTender ID
Cod CPV
64210000-1
-
Servicii de telefonie şi de transmisie de date
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -