Descriere
Покупка венка на мероприятие
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.BAURCI
Codul fiscal/IDNO
1007601004401
Adresa
6111,
MOLDOVA,
s.Baurci (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.107a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:03:03
Ultima modificare
13.06.2025 16:04:23
MTender ID
Cod CPV
19500000-1
-
Materiale din cauciuc şi din plastic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -