Descriere
servicii de transport auto de pasageri
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003703
Adresa
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:57:34
Ultima modificare
13.06.2025 15:59:34
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
550.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -