Descriere
Servicii de evacuare a deșeurilor municipale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CANTEMIR
Codul fiscal/IDNO
1007601007125
Adresa
7300,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Trandafirilor nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:53:08
Ultima modificare
13.06.2025 15:55:40
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,991.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -